Úvodní strana > Autožárovky > Autožárovka HB4 > Philips WhiteVision ultra 9006WVUB1 HB4 P22d 12V 60W

Philips WhiteVision ultra 9006WVUB1 HB4 P22d 12V 60W

9006 WVUB1Kód:
8719018005397EAN:
Skladem 10 a více kusůDostupnost:
380 Cena:
Množství: Blistr 1ks
Philips WhiteVision ultra 9006WVUB1 HB4 P22d 12V 60W
Philips WhiteVision ultra 9006WVUB1 HB4 P22d 12V 60W

Světla Philips WhiteVision ultra, vybavená povrchem nejnovějšího složení, přinášejí úžasné bílé světlo. Jde o nejbělejší silniční zákonem povolená halogenová světla v našem portfoliu a perfektní volbu, pokud hledáte chladný, stylový vzhled.

Výrazný neodolatelný vzhled

Nejnovější stylová bílá světla pro vaše vozidlo

 • Typ žárovky: HB4
 • Balení: 1 kus
 • 12 V, 51 W
 • Neodolatelný bílý styl

Ostré bílé světlo

Barevná teplota až 4 200 K světlometů Philips WhiteVision ultra přináší vašemu autu revoluční vzhled díky ostrému bílému světlu. Je to ta pravá volba pro jasnou a stylovou jízdu!

Vyšší třída halogenových světlometů nabízejících velmi stylový vzhled

Světlo Philips WhiteVision ultra je určeno řidičům, kteří hledají lepší možnosti reflektující styl a vzhled osvětlení LED, avšak řídí vozidlo s halogenovou technologií. Díky novému a vylepšenému složení povrchu skla jsou žárovky WhiteVision ultra našimi nejbělejšími, zákonem povolenými světly na silnici, které přinášejí nádherný vzhled reflektoru světlometu.

Nádherné bílé silniční světlomety dle zákona pro stylový vzhled

Vyšší třída žárovek do světlometů WhiteVision ultra je certifikována ECE a přináší jasné bílé světlo na silnici. Řidiči si dopřejí vzrušující vzhled a žárovku do ulic splňující platné předpisy. Bez toho, abyste oslnili auto před vámi a ohrozili bezpečnost, vám toto světlo zajišťuje skvělou viditelnost.

Bílé světlo pro lepší viditelnost a pohodlí

Nové složení povrchu světel WhiteVision ultra spolu s chladným bílým světlem výrazně zlepšují viditelnost v noci i pohodlí řidiče, protože snižují únavu očí. Když se design setká s funkčností, užijete si skvělý vzhled a větší pohodlí při řízení.

O 60% lepší vidění pro maximální viditelnost

Delší vzor paprsku poskytuje až o 60 % lepší vidění ve srovnání s minimální normou danou zákonem a umožňuje vám nejen jasněji vidět další účastníky provozu, ale také být pro ně lépe viditelný. Zlepšuje bezpečnost a dává vám více času reagovat na potenciální nebezpečí na vozovce před vámi.

Naše nejbělejší žárovky pro stylový výkon na silnici

Lepší a jasnější světla dovolují dosáhnout lepšího výkonu na silnici. Díky optimalizované geometrii vysoce přesných vláken, plynné náplni o vysokém tlaku, vysoce přesné povrchové vrstvě a kvalitnímu sklu UV-Quartz nastavují světla Philips WhiteVision ultra nový standard v oblasti zákonem povoleného bílého světla pro silnice. Tato přední světla navržená tak, aby zajišťovala skvělý styl i viditelnost, a přinášejí uvolněnější a zábavnější jízdu.

 • Homologace ECE Ano
  Označení 9006WVUB1
  Základna P22d
 • Elektrické vlastnosti

  Napětí 12  V
  Příkon 51  W
 • Charakteristika světla

  Lumeny 1 095 ± 15 %  lm
  Teplota barev až 4 200 K
 • Životnost

  Životnost 600 h