Úvodní strana > LED autožárovky > Philips Connector rings B LED H7 11172BX2

Philips Connector rings B LED H7 11172BX2

11172BX2Kód:
8719018051219EAN:
Skladem 5 - 9 ksDostupnost:
220 Cena:
Množství: sada (2ks)
Stars 0Zatím nehodnocenoOhodnotit
Philips Connector rings LED H7 11172BX2
Philips Connector rings LED H7 11172BX2 Philips Connector rings LED H7 11172BX2

Světlomety H7 jsou vybaveny širokou řadou držáků žárovek, což při instalaci vytváří komplikace. S kroužky konektorů Philips máte jistotu, že vaše žárovky jsou vhodné pro nejširší výběr modelů vozidel. 

Snadné nasazení

Zlepšuje upevnění světlometů LED

  • Typ B
  • Kompatibilní s většinou automobilů
Kroužky konektorů pro dokonalou instalaci

Kroužky konektorů pro dokonalou instalaci

Kvůli kroužkům konektorů H7 vybaveným širokou řadou držáků žárovek mají zákazníci potíže s montáží některých LED světel. Volitelné kroužky konektorů zajistí, že bude možné nainstalovat žárovky Philips LED do největšího výběru modelů automobilů, takže můžete být klidní a vychutnat si skvělý světelný výkon.

Zkontrolujte kompatibilitu s vaším automobilem

Zkontrolujte kompatibilitu s vaším automobilem

Na webu www.philips.com/automotive naleznete důležité informace, které vám pomohou posoudit, zda je pro váš model vozu vyžadován volitelný kroužek konektoru. K dispozici jsou tři verze: typ A, který se dodává se světlomety Philips LED-HL [H7]. Typ B a typ C jsou samostatně prodávané doplňky, které zajišťují možnost instalace do dalších modelů vozidel. Pozitivní seznam vás navede na správnou volbu. Typ B je kompatibilní se všemi řadami žárovek Philips LED.

Odolný kov pro dlouhotrvající výkon

Odolný kov pro dlouhotrvající výkon

Na rozdíl od kroužků konektorů podřadné kvality jsou kroužky konektorů Philips LED typu B a C vyrobeny z odolného kovu a jsou odolné vůči vysokým teplotám. Tyto kroužky konektorů byly testovány na automobilech v reálných podmínkách, takže se můžete s důvěrou spolehnout na jejich dlouhodobý výkon i výdrž, protože je nemusíte často vyměňovat.