Úvodní strana > LED autožárovky > Philips Ultinon Pro9000 HL11972U90CWX2 H7 PX26d 12V 18W

Philips Ultinon Pro9000 HL11972U90CWX2 H7 PX26d 12V 18W

11972 U90CWX2Kód:
8719018007209EAN:
Objednáno u dodavateleDostupnost:
2 890 Cena:
Množství: ks
Philips X-tremeUltinon gen2 Led H7
Philips Ultinon Pro9000 HL11972U90CWX2 H7 PX26d 12V 25W
 • Nové žárovky do světlometů Philips Ultinon Pro9000 poskytují vynikající viditelnost, kterou potřebujete při řízení. Nabízejí až o 250 % jasnější, konzistentnější světlo na silnici, než je zákonem stanovené minimum pro halogenové žárovky. Díky optimálnímu spektru jsou dopravní značky viditelnější. Větší dohled, rychlejší reakce!

OEM diody LED výhradně od společnosti Lumileds na trhu poprodejních služeb

Žárovky Philips Ultinon Pro9000 jsou vždy o krok napřed a díky svým exkluzivním čipům špičkové kvality LED Lumileds TopContact dosahují skvělého výkonu. Tyto jedinečné OEM diody LED poskytují optimalizovanou konzistenci světla, vytvářejí méně tepla a jsou vybaveny ideální barvou světla pro lepší viditelnost. Jedním z důvodů, proč si čipy LED pro automobily Lumileds a žárovky do světlometů Philips vybírají přední světoví výrobci automobilů, je jejich vybavenost těmi nejlepšími komponentami a technologiemi, a to, že vám poskytují bezkonkurenční výkon a vylepšenou životnost žárovky.

Barevná teplota až 5 800 K pro studené bílé světlo

Dopřejte si rovnováhu praktičnosti a výkonu. Žárovka Philips Ultinon Pro9000 nabízí barevnou teplotu až 5800 K, která je mezi výrobci originálního vybavení osvědčená díky maximálnímu pohodlí pro oči při noční jízdě. Tím se snižuje únava a riziko namáhání očí, takže jízda ve tmě se stává bezpečnějším a příjemnějším zážitkem.

Světlo přesně tam, kde ho na silnici potřebujete

Díky dokonalému umístění čipů LED na žárovkách Philips Ultinon Pro9000 mají řidiči světlo přesně tam, kde ho na silnici potřebují, aniž by oslňovali protijedoucí vozidla. Naše žárovky jsou vybaveny také funkcí Philips SafeBeam, která zajišťuje nejlepší použitelný paprsek a viditelnost bez oslnění. Řiďte bezpečněji se žárovkami Philips Ultinon Pro9000.

Malé rozměry, velký výkon

Žárovka Philips Ultinon Pro9000 nabízí výkonnou technologii v malém, ale efektivním designu. Nové, jednodílné provedení žárovky Philips Ultinon Pro9000 je vytvořeno s ohledem na výkon a snadné použití a umožňuje rychlou a bezproblémovou instalaci. Vestavěný ovladač znamená, že již nedojde k omezení prostoru ve světlometu. Tento mimořádně kompaktní design zajišťuje kompatibilitu se širokou řadou modelů automobilů.

Vysoká elektrická kompatibilita s většinou vozidel

Doplňkové žárovky LED a halogenové žárovky se vzájemně liší v závislosti na výkonu, složení a spotřebě energie. Výměna halogenových žárovek za jiné diody LED může způsobit problémy, jako je například blikání světla. Žárovky Philips Ultinon Pro9000 nevyžadují žádné další adaptéry. Fungují okamžitě s elektrickým systémem vozidla a poskytují stejnoměrnou teplotu světelného paprsku a barev.

Kompatibilita pro 12 V a 24 V rozšiřuje možnosti použití

Žárovka Philips Ultinon Pro9000 je kompatibilní s 12V a 24V elektrickými systémy, takže je vhodná pro většinu typů vozidel.

Zvýšená životnost až 5 000 hodin

Chcete jasné a stylové světlomety, ale nechcete stále vyměňovat prasklé žárovky. To je hlavní slabina běžných světlometů. Čím výkonnější světlo, tím kratší životnost. Při vyšší intenzitě vydrží LED žárovky mnohem déle, přičemž světla Philips Ultinon Pro9000 byla navržena pro dlouhé používání. Díky funkcím, jako je systém správy tepla prostřednictvím technologií AirBoost a AirCool, vydrží až 5 000 hodin provozu.

Odolnost, kterou dnešní řidiči požadují

Žárovky Philips Ultinon Pro9000 mají osvědčení IP65 o odolnosti proti vniknutí prachu, jsou chráněné proti stříkající vodě, splňují normu EMI a díky tomu jsou v souladu s normami automobilového průmyslu týkajícími se elektromagnetického rušení. Jsou přesně konstruované tak, aby odolaly nástrahám moderního automobilového života, díky čemuž nabízejí odolnost, kterou dnešní řidiči požadují. Jejich každodenní výkonnost přináší jistotu za volantem a jasnější, konzistentnější světlo na celou cestu.

 • Elektrické vlastnosti

  Napětí [V]
  13,2 V
  Příkon [W]
  18 W
 • Homologace EU NE

 • Charakteristika světla

  Teplota barev 5 800 K
  Světelný tok v lumenech [lm] 1 500
  Sada 2 ks
  Bohužel tento produkt není Homologovaný pro EU