Úvodní strana > LED autožárovky > Philips X-tremeUltinon Led gen2 11498XUWX2 P21W BA15s 12-24V 2,7W

Philips X-tremeUltinon Led gen2 11498XUWX2 P21W BA15s 12-24V 2,7W

11498XUWX2Kód:
8719018051455EAN:
Skladem 5 - 9 ksDostupnost:
780 Cena:
Množství: sada 2ks
Philips X-tremeUltinon P21W
Philips X-tremeUltinon Led 11498XUWX2 P21W BA15s 12-24V

2 Řada exteriérových LED světel X-treme Ultinon Philips je navržena s lepší distribucí světla, aby bylo exteriérové světlo vrženo tam, jde je potřeba (ať couváte, brzdíte nebo signalizujete). Se širokým úhlem a jednolitou distribucí světla nejenom vidíte lépe na silnici, ale ostatní řidiči vás také lépe vidí.

 • LED-WHITE [~P21W] BA15s
 • 350lm
 • Počet žárovek: 2
 • 12 V/24 V, 6 000 K, denní světlo
 • Vyspělý automobilový systém
 • EU homologace není pro požití interier a off-roud

 • Vylepšete svá světla, vylepšete svůj styl

  Hlavním cílem venkovního osvětlení je lépe vidět a být viděn, ale není důvod, proč zároveň nevypadat dobře. Pokud chcete upgradovat svůj styl, aniž byste si pořizovali nový vůz, můžete být výměna venkovního osvětlení za LED dobrou investicí. Upgradujte venkovní osvětlení o intenzivně rudá brzdová světla, zářivě oranžové blinkry a zářivě bílá poziční a couvací světla. Váš vůz vyjadřuje váš styl, proto se prezentujte externími signalizačními světly LED Philips.

 • Efekt denního světla 6 000 K zlepšuje viditelnost při couvání

  Při couvání máte omezený výhled. Kvůli poloze, ve které sedíte, nevidíte do všech úhlů zároveň. A couvání ve tmě je ještě zrádnější. Takže není překvapením, že při couvání často dochází k nehodám. Couvací světla Philips LED zajistí účinný efekt denního světla a až 6 000 K a lépe osvětlují prostor za vámi. A čím víc toho vidíte, tím více jste v bezpečí.

 • Jednolitá distribuce světla zajišťuje lepší viditelnost

  Řada exteriérových LED světel Philips je navržena s lepší distribucí světla, aby bylo exteriérové světlo vrženo tam, jde je potřeba (ať couváte, brzdíte nebo signalizujete). Se širokým úhlem a jednolitou distribucí světla nejenom vidíte lépe na silnici, ale ostatní řidiči vás také lépe vidí.

 • Automobilové osvětlení Philips té nejvyšší kvality

  Technologicky vyspělé osvětlení Philips je v automobilovém průmyslu dobře známé už 100 let. Kvalitní automobilové produkty Philips jsou navrhovány a vyvíjeny podle přísných procesů kontroly kvality (včetně norem ISO). Díky tomu je výrobní standard konzistentně na vysoké úrovni. Většina výrobců automobilů volí žárovky Philips, protože když kupujete Philips, kupujete kvalitu. Získáváte účinné jasné světlo a přesný paprsek. Získáváte moderní styl. A získáváte vyspělý systém LED svícení pro bezpečnější, plynulejší a zábavnější jízdu.

 • Snadná montáž a kompatibilita s mnoha modely automobilů.

  Žárovky jsou navrhovány tak, aby je bylo možné snadno montovat do kompatibilních automobilů. Řidiči, kteří mají zkušenost s údržbou, je dokáží do kompatibilních světlometů snadno namontovat. Nicméně doporučujeme nechat nové LED žárovky Philips X-tremeUltinon druhé generace namontovat od specializovaných mechaniků – ti se postarají, aby bylo vše v pořádku. Přestože jsou tyto žárovky kompatibilní se širokou řadou stávajících modelů automobilů, některé typy podporovány nejsou.

Všechny recenze - Philips X-tremeUltinon Led gen2 11498XUWX2 P21W BA15s 12-24V 2,7W

Neověřený zákazníkTomáš24. Červenec 2019

Stars 0

ProVelký světelný výkon, svícení pomocí odrazu

ProtiPo umístění do patice světlo směřuje dozadu a do dvou stran doprava a doleva. Pokud máte odrazovou parabolu tvarovanou spíše odshora dolů nebude to mít ten správný efekt.

Skvělá náhrada za vlákninou žárovku, ovšem záleží na tvaru paraboly aby to mělo perfektní účinek jaký slibuje výrobce.