Úvodní strana > LED inspekční lampy > Philips Penlight Premium Color+ LPL81X1

Philips Penlight Premium Color+ LPL81X1

LPL81X1Kód:
8719018013910EAN:
Skladem 5 - 9 ksDostupnost:
1 199 Cena:
Množství: Krabička 1 ks
Philips Penlight Premium Color+ LPL81X1
Philips Penlight Premium Color+ LPL81X1 Philips Penlight Premium Color+ LPL81X1

Svítilna Philips Penlight Premium Color+ je vybavena robustním hliníkovým krytem a poskytuje jasné, vysoce kvalitní světlo. Funkce Color+ zobrazuje objekty v jejich skutečných barvách. Tato lampa je odolná proti nárazům, chemikáliím a vodě a je vyrobena tak, aby vydržela! 

Přesné nasvícení barev

Čím vyšší je index podání barev (CRI*), tím snazší je provést rychlou a přesnou kontrolu karoserie automobilu. Můžete zkontrolovat lak, leštidlo, čistou zónu nebo místo přípravy, jako byste pracovali venku za jasného slunečného dne. Žárovky s nízkou hodnotou CRI způsobují, že některé barvy vypadají nepřirozeně. Zdroje světla s CRI 90 nebo vyšším vám umožní snadno a rychle rozpoznat rozdíl barev, například poškrábání barvy.

Robustní a odolné

Odolnost proti nárazům IK07 znamená odolnost i v nejnáročnějším pracovním prostředí. Protože společnost Philips ví, že i ti nejopatrnější pracovníci někdy nástroje upustí. Svítilna Philips Penlight Premium Color+ je praktický kapesní nástroj, který vydrží, a je voděodolný podle standardů IP54. Povrch odolává chemikáliím a dílenským rozpouštědlům.

Maximální odolnost

Svítilna Philips Penlight Premium Color+ je díky hliníkovému provedení neuvěřitelně odolná a připravená téměř na jakýkoli úkol nebo situaci. Tato inspekční svítilna je odolná proti nárazům a poškrábání a zajišťuje bezpečné a spolehlivé použití uvnitř i venku.

Jedinečný výstražný režim

Svítilna Philips Penlight Premium Color+ nabízí jedinečný režim výstrahy s vysokou frekvencí (75 záblesků/min). Funkce jasně červeného blikání znamená, že vaše svítilna Penlight Premium Color+ může varovat ostatní účastníky silničního provozu před nebezpečím.

Ruce máte volné na práci

Díky háčku otočnému v rozsahu 80 ° můžete svítilnu Philips Penlight Premium Color+ snadno připevnit na opasek a vzít ji kamkoli s sebou. Díky 2 magnetům máte vždy volné ruce k práci.

Elektrické vlastnosti

Kapacita baterie: 1200 mAh

Doba nabíjení baterie: 1,8 hodin

Doba provozu na baterie: Až 4 hodiny

Typ baterie: LiFePO4

Typ nabíjecího kabelu: Kabel typu USB C

Typ zástrčky: Zástrčka EU

Zdroj napájení: Nabíjecí baterie Napětí: 100-240 V V Příkon: 5 W Charakteristika světla

Úhel paprsku: 70 stupňů stupeň

Úhel paprsku (ukazatel): 20 stupňů

Teplota barev: 5700 K K

Životnost diody LED: Až 10 000 hodin

Světelný výstup: 200 lm (režim Boost) / 120 lm (režim Eco) lumen

Světelný výstup (ukazatel): 180 lm