Úvodní strana > Novinky > Nové xenony Philips - to nejlepší pro Vaše auto
zpět na seznam

Nové xenony Philips - to nejlepší pro Vaše auto

Nové xenony Philips Vision, X-treme Vision a BlueVision Ultra jsou nejlepší xenonové výbojky na trhu.

xenonNové xenony Philips

V průběhu výstavy Automechanika uvedl Philips novou řadu základních xenonů Philips Vision, nejvýkonnější xenony na trhu Philips X-tremeVision a xenony se zesíleným modrým efektem Philips BlueVision Ultra.

 

xenony philips visionXenony Philips Vision

Xenony Philips Vision představují základní řadu ve špičkové kvalitě. Barevná teplota byla zvýšena na prémiovějších 4600K pro ještě lepší vzhled. Philips Vision jsou ideální pro výměnu stávajícího osvětlení. I když jsou svými parametry vhodné pro záměnu za stávající nevyhovující xenonovou výbojku, důrazně doporučujeme xenony měnit vždy v páru, tedy oba xenony najednou. Dostupné jsou ve všech typech, i jako nejprodávanější xenon D2S.

 

Xenony Philips BlueVision Ultra

xenony philips bluevision ultraXenonové výbojky Philips BlueVision Ultra jsou určeny pro motoristy, kteří hledají výrazný styl. Lidské oko vnímá modré světlo jako bližší dennímu světlu a xenony Philips BlueVision Ultra vytváří modrý xenonový efekt prostřednictvím čiré baňky s proužkem modré vrstvy. Xenony produkují světlo o teplotě 6000K, tedy nejmodřejší barvě, jako na trhu xenonů seženete. Výsledkem je komfortnější osvícení vozovky a barva příjemnější pro lidské oko. Ve srovnání s předchozí generací nabízejí xenony i o 10% vyšší výkon a spolu s modrým efektem zvýrazní vzhled Vašeho vozu.

 

 

Xenony X-tremeVision

xenony x-tremevisionAutožárovky Philips X-treme Vision vyhrály mnoho cen a Philips nyní představuje xenonové výbojky X-tremeVision pod stejným názvem . První xenon na světě s o 50% vyšším výkonem představuje výsledek využití těch nejmodernějších technologií při výrobě xenonů. Vysoký světelný výkon je dosažen díky přesné geometrii při usazování jednotlivých dílů xenonové výbojky, hlavně prvků uvnitř baňky. Výsledkem je nepřekonatelný výkon, abyste viděli překážky dříve, viděli více a při jízdě v noci se cítili bezpečně. Navíc má tento xenon i zvýšenou barevnou teplotu na 4800K pro lepší efekt.

 

 

Philips a xenony

Když Philips uvedl v roce 1990 první xenonovou výbojku na světě, přinesl do automobilového osvětlení skutečně výrazný prvek a významně ovlivnil budoucnost. Od té doby se každý rok podíl aut vybavených xenony zvyšuje a v roce 2011 bylo každé páté auto v Evropě osazeno xenony. Philips zůstává lídrem v dodávkách xenonů automobilovým výrobcům i na aftermarket a zkušenosti s výrobou xenonů předává prostřednictvím špickových výrobků Vám.

Všechny nové xenony máme jako i ostatní sortiment skladem a můžete je nakupovat již nyní včetně nejprodávanějších typů D1S a D2S.

14.12.2012