Úvodní strana > Světla pro denní svícení > Philips LED 12824 WLEDX1 DRL8

Philips LED 12824 WLEDX1 DRL8

12824WLEDX1Kód:
8727900363067EAN:
Skladem 2 - 4 ksDostupnost:
1 999 Cena:
Množství: balení
Stars 0Zatím nehodnocenoOhodnotit
Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8 12824WLEDX1 Philips
Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8 12824WLEDX1 Philips

Philips LED Daylight 8 je top řešení na trhu pro maximální viditelnost, bezpečnost a super design. Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8 byly speciálně navrženy pro jednoduchou a rychlou montáž na většinu automobilů.

Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8
 

Unikátní denní svícení:

  • nejvýkonnější Luxeon Rebel LED diody a 8 světelných bodů
  • lze používat i v noci jako poziční světla
  • až o 100% širší paprsek světla -TIR technologie
  • kompaktní rozměry - tyto světla pro denní svícení hodí se na většinu automobilů
  • velmi jednoduchá a rychlá instalace
  • plně homologované denní svícení dle E4 a ECE R87
  • Kompatibilní s většinou vozů, úplný seznam.Denní svícení Philips LED Daylight 8 je top řešení na trhu pro maximální viditelnost, bezpečnost a super design. Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8 byly speciálně navrženy pro jednoduchou a rychlou montáž na většinu automobilů. Tenký design a inteligentní nacvákávací systém usnadňuje instalaci. Philips Luxeon Rebel jsou nejvýkonnější LED diody Philips používané v denním svícení . Vysoce účinné reflektory produkují o 100% širší paprsek v porovnání s denním svícením jiných výrobců. Elektronický modul zajišťuje automatické rozsvícení LED světel při nastartování motoru a také vypnutí LED světel při sepnutí parkovacích světel vozu. Světla pro denní svícení Philips LED Daylight 8 jsou zapnuté i v noci, při rozsvícení tlumených světel se sníží jejich výkon a plní funkci pozičních světel.

Balení obsahuje 2 ks LED světel, 2 ks nacvakávacích držáků, extra dlouhé kabely, šrouby, spojovací materiál a modul pro automatické rozvícení světel.