Úvodní strana > Xenony > Xenon X-Treme Vision > Philips D2R X-treme Vision 2gen 85126XV2C1

Philips D2R X-treme Vision 2gen 85126XV2C1

85126 XV2 C1Kód:
8727900377118EAN:
Skladem 10 a více kusůDostupnost:
1 557 Cena:
Množství: ks
Xenony Philips X-tremeVision D2R 2gen
Philips D2R X-treme Vision 2gen 85126XV2C1

+120 % výkonu X-tremeVision D2R 85126XV2S1

Nová žárovka Xenon X-tremeVision nabízí o 120 % vyšší výkon (v porovnání se standardní xenonovou žárovkou) a je první xenonovou žárovkou s charakteristikou +120 %. Stručně řečeno, jedná se o nejbezpečnější a nejvýkonnější homologovanou xenonovou žárovku na trhu.

 • Maximální výkon pro nejlepší viditelnost a bezpečnost
 • Až o 20% více světla na silnice
 • Maximální jasnost
 • Xenon X-tremeVision 2. generace: pro prvotřídní světelný výkon

  Žárovky Xenon X-tremeVision 2. generace jsou navrženy s použitím technologii Philips Xenon pro mimořádný výkon. Produkují delší paprsek světla a poskytují až o 120 % lepší viditelnost – pomohou vám tak spatřit překážky dříve a včas zareagovat. Díky vylepšenému perifernímu osvětlení budete mít navíc lepší přehled o případných rizicích na kraji cesty, jako jsou chodci nebo blížící se křižovatky. Žárovky Xenon X-tremeVision 2. generace jasně ozáří každý hrbol, zatáčku či jinou hrozbu na silnici a bez problémů tak uspokojí potřeby těch nejnáročnějších řidičů v nejnáročnějších jízdních podmínkách.

 • Inovativní technologie Xenon HID z dílny společnosti Philips

  Žárovky Xenon HID (High Intensity Discharge) produkují dvakrát více světla pro bezpečnější jízdu za všech podmínek. Studie prokázaly, že xenonové automobilové osvětlení pomáhá řidičům koncentrovat se na silnici a rozpoznávat překážky a dopravní značky mnohem rychleji než s tradičními žárovkami. A jak lépe porazit tmu než s intenzivním bílým světlem srovnatelným s denním světlem.

 • Automobilové žárovky Philips jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemičitého skla

  Křemičité sklo UV je pevnější než tvrzené sklo a je vysoce odolné proti extrémním teplotám a vibracím, což odstraňuje riziko prasknutí. Žárovky Philips vyrobené z křemičitého skla (vlákno 2 650 ºC a sklo 800 ºC) jsou schopny vydržet silný tepelný šok. Díky funkci zvýšeného tlaku uvnitř žárovky je křemičité sklo UV schopné produkovat výkonnější světlo. A výkonnější světlo znamená lepší řízení bez ohledu na to, jak tmavá je cesta před vámi.

 • Ochrana před UV paprsky

  Speciální potahová technologie Philips proti působení UV záření chrání světlomet před ultrafialovým zářením. Z tohoto důvodu je křemičité sklo s potahem Philips proti UV záření dokonale vhodné pro všechny jízdní podmínky. Tato další ochranná vrstva zajišťuje dlouhou životnost světlometů.