Úvodní strana > Xenony > Philips X-tremeVision gen2 42403XV2C1 D3S PK32d-5 42V 35W

Philips X-tremeVision gen2 42403XV2C1 D3S PK32d-5 42V 35W

42403 XV2 C1Kód:
8727900377170EAN:
Skladem 10 a více kusůDostupnost:
1 730 Cena:
Množství: ks
Xenon Philips X-tremeVision D3S
Philips X-tremeVision gen2 D3S 42403XV2C1 Philips X-tremeVision gen2 D3S 42403XV2C1

Mějte bezpečnější pocit z jízdy s jasnějšími světly

Vaší pozornosti neunikne žádný hrbol, zatáčka ani překážka na cestě

Typ žárovky: D3S

Balení: 1 kus

42 V, 35 W

Xenon X-tremeVision 2. generace: pro prvotřídní světelný výkon

Žárovky Xenon X-tremeVision 2. generace jsou navrženy s použitím technologii Philips Xenon pro mimořádný výkon. Produkují delší paprsek světla a poskytují až o 150 % lepší viditelnost – pomohou vám tak spatřit překážky dříve a včas zareagovat. Díky vylepšenému perifernímu osvětlení budete mít navíc lepší přehled o případných rizicích na kraji cesty, jako jsou chodci nebo blížící se křižovatky. Žárovky Xenon X-tremeVision 2. generace jasně ozáří každý hrbol, zatáčku či jinou hrozbu na silnici a bez problémů tak uspokojí potřeby těch nejnáročnějších řidičů v nejnáročnějších jízdních podmínkách.

Lepší viditelnost pro bezpečnější a pohodlnější jízdu

Osvětlení je základní částí řízení. Pouhé vylepšení kvality osvětlení může pomoci předcházet nehodám. Žárovky X-tremeVision 2. generace vylepšují viditelnost, takže rozpoznáte překážky a dopravní značení dříve a zkrátíte tak svou reakční dobu. Spektrální kompozice tohoto světla je přizpůsobená přirozené barevné citlivosti vašeho oka. A díky teplotě barev 4800 K tento světlomet produkuje světlo, které nedráždí vaše oči a pomáhá vám v noci jezdit bezpečněji a pohodlněji.

Směrování světla do správného místa před autem

Nestačí jen mít výkonné světlomety, důležitá je také optická přesnost. Žárovky Xenon X-tremeVision mají tu nejpřesnější technologii ohybu světla nastavenu na úrovni 150–350µm. To znamená, že ozáří silnici přesně tam, kde to potřebujete, a nebudou oslňovat protijedoucí řidiče.

Inovativní technologie Xenon HID z dílny společnosti Philips

Žárovky Xenon HID (High Intensity Discharge) produkují dvakrát více světla pro bezpečnější jízdu za všech podmínek. Studie prokázaly, že xenonové automobilové osvětlení pomáhá řidičům koncentrovat se na silnici a rozpoznávat překážky a dopravní značky mnohem rychleji než s tradičními žárovkami. A jak lépe porazit tmu než s intenzivním bílým světlem srovnatelným s denním světlem.

Automobilové žárovky Philips jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemičitého skla

Křemičité sklo UV je pevnější než tvrzené sklo a je vysoce odolné proti extrémním teplotám a vibracím, což odstraňuje riziko prasknutí. Žárovky Philips vyrobené z křemičitého skla (vlákno 2 650 ºC a sklo 800 ºC) jsou schopny vydržet silný tepelný šok. Díky funkci zvýšeného tlaku uvnitř žárovky je křemičité sklo UV schopné produkovat výkonnější světlo. A výkonnější světlo znamená lepší řízení bez ohledu na to, jak tmavá je cesta před vámi.

Ochrana před UV paprsky

Speciální potahová technologie Philips proti působení UV záření chrání světlomet před ultrafialovým zářením. Z tohoto důvodu je křemičité sklo s potahem Philips proti UV záření dokonale vhodné pro všechny jízdní podmínky. Tato další ochranná vrstva zajišťuje dlouhou životnost světlometů.

Preferovaná volba všech velkých automobilových výrobců

Již přes 100 let jsou žárovky Philips na přední pozici v oboru automobilového osvětlení. Stále přináší technologické inovace, z nichž se stal standard moderních vozidel. V současnosti je osvětlením značky Philips vybaven jeden z každých dvou automobilů v Evropě, v celosvětovém měřítku je to pak jeden ze tří.

Automobilové žárovky Philips jsou oceněné cenami

Naše vysoce kvalitní, inovativní automobilová světla jsou oceněná cenami a dlouhodobě uznávaná automobilovými odborníky.

Respekt ke standardům vysoké kvality homologace ECE

Automobilové výrobky a služby společnosti Philips jsou na trhu výrobců originálního vybavení (OEM) i na trhu poprodejních služeb považovány za špičku ve své třídě. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, testovány podle nejvyšších specifikací a jsou navrženy tak, aby zvyšovaly bezpečnost a pohodlí našich zákazníků při jízdě. Celá škála našich výrobků je pečlivě testována, kontrolována a certifikována (dle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000) podle nejnáročnějších požadavků ECE. Jednoduše řečeno: toto je kvalita, které můžete věřit.

 • Elektrické vlastnosti

  • Napětí 42  V
  • Příkon 35  W
 • Informace o pravosti

  • každé balení obsahuje QR pro ověření pravosti zde.
 • Popis výrobku

  • Typ D3S
  • Aplikace
   • Dálková světla
   • Potkávací světla
  • Označení D3S X-tremeVision
  • Homologace ECE
  • Řada X-tremeVision
  • Technologie Xenon
  • Základna PK32d-5